Oficjalny serwis klubu,
sekcja piłki ręcznej

+(48) 83 342 87 74
azsawfbp@gmail.com

Junior młodszy

Opublikowano: piątek, 27 kwiecień 2018

UKS Olimpia Biała Podlaska

Lubelska Liga Juniorów Młodszych

Skład zespołu:

nr zawodnik rok ur. pozycja
#8  Piotr Cielecki  2001 skrzydłowy
#7 Dawid Fic 2001 skrzydłowy
#23 Jakub Grochowski 2001 obrotowy
#5 Jakub Jaszczuk 2001 rozgrywający
#99 Daniel Kobyliński 2001 rozgrywający
#3 Kacper Leszczuk  2001 skrzydłowy
#20 Patryk Lewczuk 2002 skrzydłowy
#11 Marcin Michalczuk 2001 obrotowy
#33 Hubert Niedzielski 2001 bramkarz
#13 Gabriel Olichwiruk 2001 rozgrywający
#9 Michał Olichwiruk 2002 rozgrywający
#10 Jakub Polok 2001 rozgrywający
#27 Jakub Stroiński 2001 bramkarz
#15 Jakub Szyszko 2001 rozgrywający
#21 Jakub Tarasiuk 2001 rozgrywający
 #98  Kacper Winnicki 2001 obrotowy

Sztab szkoleniowy:

Marcin Stefaniec - trener, Marek Kubiszewski - trener, Mariusz Michalczuk, Bartosz Warmijak - osoby wspierające.

 

ROZGRYWKI JUNIOR MŁODSZY - terminarz sezonu zasadniczego

kolejka data zespoły wynik
1. 30.09.2017 UKS Bursa Puławy - UKS Olimpia Biała Podlaska 20:24 (8:14)
2.  --- UKS Olimpia Biała Podlaska - pauzuje ---
3. 10.12.2017 UKS Olimpia Biała Podlaska - Azoty-Puławy II 37:21 (15:9)
4. 01.12.2017 UKS Olimpia Biała Podlaska - MKS Padwa II Zamość 31:17 (15:7)
5. 04.11.2017 UKS Olimpia Biała Podlaska - UKS Sprint Ulan-Majorat 49:12 (25:7)
6. 01.12.2017 UKS Olimpia Biała Podlaska - MKS Padwa I Zamość 45:20 (21:10)
7. 10.12.2017 UKS Olimpia Biała Podlaska - Azoty-Puławy I 19:24 (10:10)
8. 15.12.2017 UKS Olimpia Biała Podlaska - UKS Bursa Puławy 28:23 (12:8)
9.  --- UKS Olimpia Biała Podlaska - pauzuje ---
10. 11.02.2018 Azoty-Puławy II - UKS Olimpia Biała Podlaska 13:36 (8:18)
11. 14.01.2018 MKS Padwa II Zamość - UKS Olimpia Biała Podlaska 27:36 (16:18)
12. 24.02.2018 UKS Sprint Ulan-Majorat - UKS Olimpia Biała Podlaska 19:54 (8:27)
13. 14.01.2018 MKS Padwa I Zamość - UKS Olimpia Biała Podlaska 17:34 (6:19)
14. 11.02.2018 Azoty-Puławy I - UKS Olimpia Biała Podlaska 17:26 (9:12)

 

ROZGRYWKI JUNIOR MŁODSZY - tabela sezonu zasadniczego

miejsce   drużyna m pkt. bz bs
1. A UKS Olimpia Biała Podlaska 12 33 419 230
2. A Azoty-Puławy I 12 33 357 215
3.   MKS Padwa I Zamość 12 18 302 280
4.   UKS Bursa Puławy 12 16 239 271
5.   MKS Padwa II Zamość 12 15 298 310
6.   Azoty-Puławy II 12 11 244 297
7.   UKS Sprint Ulan-Majorat 12 0 203 459

 

ROZGRYWKI JUNIOR MŁODSZY - strzelcy bramek sezonu zasadniczego

miejsce zawodnik drużyna bramki
1. Jakub Polok UKS Olimpia Biała Podlaska 108
2. Kamil Konieczny Azoty-Puławy I 75
3. Łukasz Pawlonka UKS Bursa Puławy 75
4. Aleksy Radwański MKS Padwa I Zamość 67
5. Miłosz Łodziński UKS Bursa Puławy 59
6. Kacper Martyniuk MKS Padwa III Zamość 59
7. Rafał Capała Azoty-Puławy I 56
8. Hubert Kamiński Azoty-Puławy I 55
9. Jędrzej Batyra Azoty-Puławy I 54
10. Miłosz Napora Azoty-Puławy I 54
  ...    
11. Gabriel Olichwiruk UKS Olimpia Biała Podlaska 50
18. Jakub Szyszko UKS Olimpia Biała Podlaska 38
19. Dawid Fic UKS Olimpia Biała Podlaska 37
23. Piotr Cielecki UKS Olimpia Biała Podlaska 35
24. Jakub Tarasiuk UKS Olimpia Biała Podlaska 35
25. Daniel Kobyliński UKS Olimpia Biała Podlaska 34
35. Michał Olichwiruk UKS Olimpia Biała Podlaska 25
40. Jakub Jaszczuk UKS Olimpia Biała Podlaska 21
52. Kacper Winnicki UKS Olimpia Biała Podlaska 13
58. Jakub Grochowski UKS Olimpia Biała Podlaska 9
68. Kacper Leszczuk UKS Olimpia Biała Podlaska 6
71. Marcin Michalczuk UKS Olimpia Biała Podlaska 5
79. Patryk Lewczuk UKS Olimpia Biała Podlaska 3

 

***

1/16 Finału Mistrzostw Polski gr. D - Biała Podlaska

ROZGRYWKI JUNIOR MŁODSZY - terminarz turnieju

kolejka data zespoły wynik
1. 13.04.2018 SPR Wisła Sandomierz - MKS Grudziądz 21:9 (13:6)
  13.04.2018 UKS Olimpia Biała Podlaska - UKS Wilanowia Warszawa 38:24 (18:14)
2. 14.04.2018 UKS Wilanowia Warszawa - SPR Wisła Sandomierz 26:17 (14:7)
  14.04.2018 UKS Olimpia Biała Podlaska - MKS Grudziądz 34:18 (18:8)
3. 15.04.2018 MKS Grudziądz - UKS Wilanowia Warszawa 21:30 (9:12)
  15.04.2018 UKS Olimpia Biała Podlaska - SPR Wisła Sandomierz 34:23 (17:10)

 

1/16 Finału Mistrzostw Polski - tabela turnieju

miejsce   drużyna m pkt. bz bs
1. A UKS Olimpia Biała Podlaska 3 9 106 65
2. A UKS Wilanowia Warszawa
3 6 80 76
3.   SPR Wisła Sandomierz 3 3 61 69
4.   MKS Grudziądz 3 0 48 85

 

***

1/8 Finału Mistrzostw Polski gr. J - Biała Podlaska

ROZGRYWKI JUNIOR MŁODSZY - terminarz turnieju

kolejka data zespoły wynik
1. 27.04.2018 SKF Wisła I Płock - KS Szczypiorniak Olsztyn II 26:27 (11:12)
  27.04.2018 UKS Olimpia Biała Podlaska - MKS Poznań 32:23 (23:11)
2. 28.04.2018 MKS Poznań - SKF Wisła I Płock 30:32 (13:18)
  28.04.2018 UKS Olimpia Biała Podlaska - KS Szczypiorniak Olsztyn II 30:17 (18:5)
3. 29.04.2018 KS Szczypiorniak Olsztyn II - MKS Poznań 32:24 (15:14)
  29.04.2018 UKS Olimpia Biała Podlaska - SKF Wisła I Płock 36:32 (19:19)

 

1/8 Finału Mistrzostw Polski - tabela turnieju

miejsce   drużyna m pkt. bz bs
1. A UKS Olimpia Biała Podlaska 3 9 98 72
2. A KS Szczypiorniak Olsztyn II
3 6 76 80
3.   SKF Wisła I Płock 3 3 90 93
4.   MKS Poznań 3 0 77 96

 

***

1/4 Finału Mistrzostw Polski gr. M - Łódź

ROZGRYWKI JUNIOR MŁODSZY - terminarz turnieju

kolejka data zespoły wynik
1. 11.05.2018 UKS Olimpia Biała Podlaska - UKPR Agrykola Warszawa 25:22 (11:12)
  11.05.2018 UKS Anilana I Łódź - MKS MOS I Wrocław 39:23 (16:15)
2. 12.05.2018 MKS MOS I Wrocław - UKS Olimpia Biała Podlaska 31:45 (15:20)
  12.05.2018 UKS Anilana I Łódź - UKPR Agrykola Warszawa 37:24 (16:11)
3. 13.05.2018 UKPR Agrykola Warszawa - MKS MOS I Wrocław 34:23 (17:13)
  13.05.2018 UKS Anilana I Łódź - UKS Olimpia Biała Podlaska 24:20 (9:10)

 

1/4 Finału Mistrzostw Polski - tabela turnieju

miejsce   drużyna m pkt. bz bs
1. A UKS Anilana I Łódź
3 9 100 67
2. A UKS Olimpia Biała Podlaska
3 6 90 77
3.   UKPR Agrykola Warszawa 3 3 80 85
4.   MKS MOS I Wrocław 3 0 77 118

 

***

Turniej Finałowy Mistrzostw Polski - Biała Podlaska

ROZGRYWKI JUNIOR MŁODSZY - terminarz turnieju

runda data zespoły wynik
1/2 finału 25.05.2018 UKS Olimpia Biała Podlaska - MKS SMS Zagłębie I Lubin 34:27 (15:9)
1/2 finału 25.05.2018 PGE Vive I Kielce - UKS Anilana I Łódź 22:26 (13:12)

 

runda data zespoły wynik
o 3. miejsce 26.05.2018 MKS SMS Zagłębie I Lubin - PGE Vive I Kielce 17:29 (8:16)
FINAŁ 26.05.2018 UKS Olimpia Biała Podlaska - UKS Anilana I Łódź 30:35 (12:18)

 

Tabela końcowa Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w sezonie 2017/2018:

miejsce drużyna
1. UKS Anilana I Łódź Mistrz Polski
2. UKS Olimpia Biała Podlaska
Wicemistrz Polski
3. PGE Vive I Kielce  
4. MKS SMS Zagłębie I Lubin  

***