Oficjalny serwis klubu,
sekcja piłki ręcznej

+(48) 83 342 87 74
azsawfbp@gmail.com

Liga młodzików

Opublikowano: piątek, 05 styczeń 2018

UKS Olimpia Biała Podlaska

Lubelska Liga Młodzików

Skład zespołu - UKS Olimpia Biała Podlaska I:

nr zawodnik rok ur. pozycja
#14 Paweł Chomiuk 2003 skrzydłowy
#19 Bartosz Demidiuk 2003 obrotowy
#10 Krzysztof Grzybowski 2003 obrotowy
#99 Jakub Kobyliński 2003 rozgrywający
#15 Patryk Melańczuk 2003 rozgrywający
#33 Jakub Polak 2003 rozgrywający
#21 Kacper Popielewicz 2003 rozgrywający
#7 Mateusz Romaniuk 2003 skrzydłowy
#27 Krzysztof Sławiński 2003 bramkarz
#5 Hubert Wójtowicz 2003 rozgrywający

 

Skład zespołu - UKS Olimpia Biała Podlaska II:

nr zawodnik rok ur. pozycja
  Norbert Artemiuk 2005 skrzydłowy
#12 Bartosz Badura 2004 bramkarz
  Bartosz Bahonko 2004 skrzydłowy
  Eryk Bogucki 2004 rozgrywający
  Igor Chmielewski 2004 rozgrywający
#1 Damian Danelski 2004 bramkarz
#18 Dominik Danelski 2005 skrzydłowy
  Wojtek Drożdż 2005 skrzydłowy
#5 Artur Konieczny 2004 obrotowy
  Michał Kozłowski 2004 rozgrywający
#10 Grzegorz Lasiecki 2004 skrzydłowy
  Maksymilian Mierzwiński 2005 skrzydłowy
#9 Kamil Mikołajek 2004 rozgrywający
  Patryk Olichwiruk 2005 skrzydłowy
  Kacper Polok 2005 skrzydłowy
#3 Kacper Romanowski 2004 rozgrywający
#7 Maciej Sawczuk 2004 rozgrywający
  Marek Stubiński 2005 skrzydłowy
#2 Bartosz Turula 2004 rozgrywający
  Joachim Urban 2005 obrotowy
  Norbert Żuk 2004 rozgrywający

Sztab szkoleniowy:

Marcin Stefaniec - trener, Marek Kubiszewski - trener, Mariusz Michalczuk - trener, Łukasz Kandora - trener.

 

ROZGRYWKI LIGA MŁODZIKÓW - terminarz

kolejka data zespoły wynik
1. 30.10.2017 UKS Olimpia Biała Podlaska I - UKS Olimpia Biała Podlaska II 23:10 (9:7)
2. 05.11.2017 UKS Olimpia Biała Podlaska I - MKS Biłgoraj 20:20 (10:11) k.2:3
  05.11,2017 UKS Olimpia Biała Podlaska II - MKS Biłgoraj 16:21 (12:13)
3. 12.11.2017 UKS Sprint Ulan-Majorat - UKS Olimpia Biała Podlaska I 11:27 (6:13)
  12.11.2017 UKS Sprint Ulan-Majorat - UKS Olimpia Biała Podlaska II 16:22 (7:10)
4. 25.11.2017 Azoty-Puławy I - UKS Olimpia Biała Podlaska I 27:18 (16:8)
  25.11.2017 Azoty-Puławy II - UKS Olimpia Biała Podlaska II 11:31 (5:15)
  25.11.2017 Azoty-Puławy I - UKS Olimpia Biała Podlaska II 31:14 (17:8)
  25.11.2017 Azoty-Puławy II - UKS Olimpia Biała Podlaska I 11:40 (3:19)
5.  --- UKS Olimpia Biała Podlaska I - pauzuje ---
   --- UKS Olimpia Biała Podlaska II - pauzuje ---
6. 14.01.2018 MKS Padwa III Zamość - UKS Olimpia Biała Podlaska I 17:27 (6:11)
  14.01.2018 MKS Padwa III Zamość - UKS Olimpia Biała Podlaska II 13:18 (8:7)
7. 12.02.2018 UKS Olimpia Biała Podlaska II - UKS Olimpia Biała Podlaska I 13:22 (5:12)
8. 28.01.2018 MKS Biłgoraj - UKS Olimpia Biała Podlaska I 21:11 (10:6)
  28.01.2018 MKS Biłgoraj - UKS Olimpia Biała Podlaska II 20:13 (10:4)
9. 04.02.2018 UKS Olimpia Biała Podlaska I - UKS Sprint Ulan-Majorat 0:10 wo
  04.02.2018 UKS Olimpia Biała Podlaska II - UKS Sprint Ulan-Majorat 12:15 (6:9)
10. 10.02.2018 UKS Olimpia Biała Podlaska I - Azoty-Puławy I 22:25 (11:13)
  10.02.2018 UKS Olimpia Biała Podlaska II - Azoty-Puławy II 24:14 (11:5)
  10.02.2018 UKS Olimpia Biała Podlaska II - Azoty-Puławy I 19:29 (10:13)
  10.02.2018 UKS Olimpia Biała Podlaska I - Azoty-Puławy II 36:11 (16:5)
11.   --- UKS Olimpia Biała Podlaska I - pauzuje ---
    --- UKS Olimpia Biała Podlaska II - pauzuje ---
12. 17.03.2018 UKS Olimpia Biała Podlaska I - MKS Padwa III Zamość 29:10 (12:7)
  17.03.2018 UKS Olimpia Biała Podlaska II - MKS Padwa III Zamość 28:19 (12:10)

 

ROZGRYWKI LIGA MŁODZIKÓW - tabela sezonu zasadniczego

miejsce drużyna m pkt. bz bs
1. AZS UMCS I Lublin 14 42 561 230
2. MKS Padwa I Zamość 14 33 459 239
3. Azoty-Puławy I 12 32 288 166
4. MKS Biłgoraj 12 32 288 163
5. KS Unia Lublin 14 30 407 268
6. AZS UMCS III Lublin 14 24 373 350
7. UKS Olimpia Biała Podlaska I 12 22 275 186
8. MKS Padwa II Zamość 14 18 305 356
9. UKS Olimpia Biała Podlaska II 12 15 220 234
10. Azoty-Puławy III 14 15 268 372
11. MKS Padwa III Zamość 12 12 191 277
12. UKS Sprint Ulan-Majorat 12 12 193 252
13. UKS Bursa-Puławy 14 6 245 433
14. Azoty-Puławy II 12 0 150 385
15. SPR Łukovia Łuków 12 0 155 471

 

ROZGRYWKI LIGA MŁODZIKÓW - strzelcy bramek

miejsce zawodnik drużyna bramki
1. Andrzej Widomski AZS UMCS I Lublin 151
2. Bartosz Adamczuk MKS Padwa I Zamość 105
3. Krystian Mazur AZS UMCS I Lublin 103
4. Damian Skoczylas AZS UMCS III Lublin 97
5. Kamil Puchała AZS UMCS I Lublin 80
6. Marcel Buczek MKS Biłgoraj 75
7. Wiktor Hołys MKS Padwa III Zamość 69
8. Daniel Jabłkowski UKS Sprint Ulan-Majorat 69
9. Adam Pytka AZS UMCS III Lublin 69
10. Maciej Wisowski KS Unia Lublin 69
  ...    
16. Patryk Maleńczuk UKS Olimpia Biała Podlaska I 63
20. Kacper Romanowski UKS Olimpia Biała Podlaska II 59
21. Mateusz Romaniuk UKS Olimpia Biała Podlaska I 56
28. Kamil Mikołajek UKS Olimpia Biała Podlaska II 53
39. Paweł Chomiuk UKS Olimpia Biała Podlaska I 43
44. Kacper Popielewicz UKS Olimpia Biała Podlaska I 39
49. Bartosz Demediuk UKS Olimpia Biała Podlaska I 32
55. Maciej Sawczuk UKS Olimpia Biała Podlaska II 31
66. Artur Konieczny UKS Olimpia Biała Podlaska II 25
71. Hubert Wójtowicz UKS Olimpia Biała Podlaska I 25
89. Jakub Kobyliński UKS Olimpia Biała Podlaska I 16
94. Bartosz Turula UKS Olimpia Biała Podlaska II 15
102. Grzegorz Lasiecki UKS Olimpia Biała Podlaska II 13
116. Bartosz Bahonko UKS Olimpia Biała Podlaska II 10
117. Dominik Danelski UKS Olimpia Biała Podlaska II 10
159. Damian Danelski UKS Olimpia Biała Podlaska II 2
173. Krzysztof Grzybowski UKS Olimpia Biała Podlaska I 1
179. Michał Kozłowski UKS Olimpia Biała Podlaska II 1
181. Kacper Polok UKS Olimpia Biała Podlaska II 1