Witamy,
oficjalny serwis klubu

+(48) 83 342 87 74
azsawfbp@gmail.com

Terminarz ligi - sezon 2019/2020

Opublikowano: sobota, 14 grudzień 2019

 

 I liga piłki ręcznej mężczyzn - Grupa C

sezon 2019/2020

Mecze ligowe do rozegrania

sobota, 8 luty 2020
SRS Czuwaj Przemyśl vs MTS Chrzanów
16:00 | Hala POSiR, ul. Mickiewicza 30, Przemyśl
Orlen Wisła II Płock vs AZS AWF Biała Podlaska
16:00 | Orlen Arena, Pl. Celebry Papieskiej 1, Płock
AZS UW Warszawa vs KSSPR Końskie
16:00 | CSiR UW, ul. Banacha 2a, Warszawa
MKS Padwa Zamość vs NLO SMS ZPRP Kielce
16:00 | Hala OSiR, ul. Królowej Jadwigi 8, Zamość
KS Azoty-Puławy II vs KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski
16:00 | Hala MOSiR, Al. Partyzantów 11, Puławy
AZS UJK Kielce vs KPR Legionowo
16:00 | Hala CRiS UJK, ul. Świętokrzyska 21h, Kielce
sobota, 15 luty 2020
AZS AWF Biała Podlaska vs KPR Legionowo
16:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
KSSPR Końskie vs MKS Padwa Zamość
16:00 | Hala sportowa, ul. Stoińskiego 3, Końskie
MTS Chrzanów vs Orlen Wisła II Płock
16:00 | Hala MOKSiR, ul. Kusocińskiego 2, Chrzanów
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski vs AZS UW Warszawa
16:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Świętokrzyska 11, Ostrowiec Świętokrzyski
KS Azoty-Puławy II vs AZS UJK Kielce
16:00 | Hala MOSiR, Al. Partyzantów 11, Puławy
NLO SMS ZPRP Kielce vs SRS Czuwaj Przemyśl
16:00 | Hala MOSiR, ul. Krakowska 72, Kielce
sobota, 22 luty 2020
SRS Czuwaj Przemyśl vs KSSPR Końskie
16:00 | Hala POSiR, ul. Mickiewicza 30, Przemyśl
Orlen Wisła II Płock vs NLO SMS ZPRP Kielce
16:00 | Orlen Arena, Pl. Celebry Papieskiej 1, Płock
AZS UW Warszawa vs KS Azoty-Puławy II
16:00 | CSiR UW, ul. Banacha 2a, Warszawa
MKS Padwa Zamość vs KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski
16:00 | Hala OSiR, ul. Królowej Jadwigi 8, Zamość
KPR Legionowo vs MTS Chrzanów
16:00 | Hala "Arena", ul. Chrobrego 50B, Legionowo
AZS UJK Kielce vs AZS AWF Biała Podlaska
16:00 | Hala CRiS UJK, ul. Świętokrzyska 21h, Kielce
sobota, 29 luty 2020
MTS Chrzanów vs AZS AWF Biała Podlaska
16:00 | Hala MOKSiR, ul. Kusocińskiego 2, Chrzanów
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski vs SRS Czuwaj Przemyśl
16:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Świętokrzyska 11, Ostrowiec Świętokrzyski
AZS UW Warszawa vs AZS UJK Kielce
16:00 | CSiR UW, ul. Banacha 2a, Warszawa
KS Azoty-Puławy II vs MKS Padwa Zamość
16:00 | Hala MOSiR, Al. Partyzantów 11, Puławy
Orlen Wisła II Płock vs KSSPR Końskie
18:00 | Orlen Arena, Pl. Celebry Papieskiej 1, Płock
KPR Legionowo vs NLO SMS ZPRP Kielce
18:00 | Hala "Arena", ul. Chrobrego 50B, Legionowo
sobota, 7 marzec 2020
AZS AWF Biała Podlaska vs NLO SMS ZPRP Kielce
16:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
SRS Czuwaj Przemyśl vs KS Azoty-Puławy II
16:00 | Hala POSiR, ul. Mickiewicza 30, Przemyśl
Orlen Wisła II Płock vs KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski
16:00 | Orlen Arena, Pl. Celebry Papieskiej 1, Płock
MKS Padwa Zamość vs AZS UW Warszawa
16:00 | Hala OSiR, ul. Królowej Jadwigi 8, Zamość
KPR Legionowo vs KSSPR Końskie
16:00 | Hala "Arena", ul. Chrobrego 50B, Legionowo
AZS UJK Kielce vs MTS Chrzanów
16:00 | Hala CRiS UJK, ul. Świętokrzyska 21h, Kielce
sobota, 14 marzec 2020
KSSPR Końskie vs AZS AWF Biała Podlaska
16:00 | Hala sportowa, ul. Stoińskiego 3, Końskie
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski vs KPR Legionowo
16:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Świętokrzyska 11, Ostrowiec Świętokrzyski
AZS UW Warszawa vs SRS Czuwaj Przemyśl
16:00 | CSiR UW, ul. Banacha 2a, Warszawa
MKS Padwa Zamość vs AZS UJK Kielce
16:00 | Hala OSiR, ul. Królowej Jadwigi 8, Zamość
KS Azoty-Puławy II vs Orlen Wisła II Płock
16:00 | Hala MOSiR, Al. Partyzantów 11, Puławy
NLO SMS ZPRP Kielce vs MTS Chrzanów
16:00 | Hala MOSiR, ul. Krakowska 72, Kielce
sobota, 28 marzec 2020
AZS AWF Biała Podlaska vs KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski
16:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
SRS Czuwaj Przemyśl vs MKS Padwa Zamość
16:00 | Hala POSiR, ul. Mickiewicza 30, Przemyśl
MTS Chrzanów vs KSSPR Końskie
16:00 | Hala MOKSiR, ul. Kusocińskiego 2, Chrzanów
Orlen Wisła II Płock vs AZS UW Warszawa
16:00 | Orlen Arena, Pl. Celebry Papieskiej 1, Płock
KPR Legionowo vs KS Azoty-Puławy II
16:00 | Hala "Arena", ul. Chrobrego 50B, Legionowo
AZS UJK Kielce vs NLO SMS ZPRP Kielce
16:00 | Hala CRiS UJK, ul. Świętokrzyska 21h, Kielce
sobota, 4 kwiecień 2020
KSSPR Końskie vs NLO SMS ZPRP Kielce
16:00 | Hala sportowa, ul. Stoińskiego 3, Końskie
SRS Czuwaj Przemyśl vs AZS UJK Kielce
16:00 | Hala POSiR, ul. Mickiewicza 30, Przemyśl
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski vs MTS Chrzanów
16:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Świętokrzyska 11, Ostrowiec Świętokrzyski
AZS UW Warszawa vs KPR Legionowo
16:00 | CSiR UW, ul. Banacha 2a, Warszawa
MKS Padwa Zamość vs Orlen Wisła II Płock
16:00 | Hala OSiR, ul. Królowej Jadwigi 8, Zamość
KS Azoty-Puławy II vs AZS AWF Biała Podlaska
16:00 | Hala MOSiR, Al. Partyzantów 11, Puławy
sobota, 18 kwiecień 2020
AZS AWF Biała Podlaska vs AZS UW Warszawa
16:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
Orlen Wisła II Płock vs SRS Czuwaj Przemyśl
16:00 | Orlen Arena, Pl. Celebry Papieskiej 1, Płock
KPR Legionowo vs MKS Padwa Zamość
16:00 | Hala "Arena", ul. Chrobrego 50B, Legionowo
AZS UJK Kielce vs KSSPR Końskie
16:00 | Hala CRiS UJK, ul. Świętokrzyska 21h, Kielce
NLO SMS ZPRP Kielce vs KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski
16:00 | Hala MOSiR, ul. Krakowska 72, Kielce
KS Azoty-Puławy II vs MTS Chrzanów
18:00 | Hala MOSiR, Al. Partyzantów 11, Puławy
sobota, 25 kwiecień 2020
SRS Czuwaj Przemyśl vs KPR Legionowo
16:00 | Hala POSiR, ul. Mickiewicza 30, Przemyśl
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski vs KSSPR Końskie
16:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Świętokrzyska 11, Ostrowiec Świętokrzyski
Orlen Wisła II Płock vs AZS UJK Kielce
16:00 | Orlen Arena, Pl. Celebry Papieskiej 1, Płock
AZS UW Warszawa vs MTS Chrzanów
16:00 | CSiR UW, ul. Banacha 2a, Warszawa
MKS Padwa Zamość vs AZS AWF Biała Podlaska
16:00 | Hala OSiR, ul. Królowej Jadwigi 8, Zamość
KS Azoty-Puławy II vs NLO SMS ZPRP Kielce
16:00 | Hala MOSiR, Al. Partyzantów 11, Puławy
sobota, 2 maj 2020
AZS AWF Biała Podlaska vs SRS Czuwaj Przemyśl
16:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
KSSPR Końskie vs KS Azoty-Puławy II
16:00 | Hala sportowa, ul. Stoińskiego 3, Końskie
MTS Chrzanów vs MKS Padwa Zamość
16:00 | Hala MOKSiR, ul. Kusocińskiego 2, Chrzanów
KPR Legionowo vs Orlen Wisła II Płock
16:00 | Hala "Arena", ul. Chrobrego 50B, Legionowo
AZS UJK Kielce vs KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski
16:00 | Hala CRiS UJK, ul. Świętokrzyska 21h, Kielce
NLO SMS ZPRP Kielce vs AZS UW Warszawa
16:00 | Hala MOSiR, ul. Krakowska 72, Kielce