Oficjalny serwis klubu,
sekcja piłki ręcznej

+(48) 83 342 87 74
azsawfbp@gmail.com

Wyniki rozgrywek - sezon 2018/2019

Opublikowano: sobota, 08 grudzień 2018

 I liga piłki ręcznej mężczyzn - Grupa C

sezon 2018/2019

Wyniki rozgrywek

niedziela, 9 grudzień 2018
MKS Padwa Zamość 29 : 28 Orlen Wisła II Płock
18:00 | Hala OSiR, ul. Królowej Jadwigi 8, Zamość
sobota, 8 grudzień 2018
SRS Czuwaj Przemyśl 31 : 34 SPR PWSZ Tarnów
19:00 | Hala POSiR, ul. Mickiewicza 30, Przemyśl
AZS UW Warszawa 26 : 23 SPR ROKiS Radzymin
19:00 | CSiR UW, ul. Banacha 2a, Warszawa
MTS Chrzanów 27 : 21 AZS AWF Biała Podlaska
18:00 | Hala MOKSiR, ul. Kusocińskiego 2, Chrzanów
KS Uniwersytet Radom 30 : 23 KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski
18:00 | Hala UTH, ul. Chrobrego 29c, Radom
KSSPR Końskie 23 : 30 KPR Legionowo
18:00 | Hala sportowa, ul. Stoińskiego 3, Końskie
niedziela, 2 grudzień 2018
KPR Legionowo 30 : 25 KS Uniwersytet Radom
18:00 | Hala "Arena", ul. Chrobrego 50B, Legionowo
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 34 : 47 SRS Czuwaj Przemyśl
17:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Świętokrzyska 11, Ostrowiec Świętokrzyski
sobota, 1 grudzień 2018
SPR PWSZ Tarnów 32 : 22 MTS Chrzanów
18:00 | Hala PWSZ, ul. Mickiewicza 8, Tarnów
AZS AWF Biała Podlaska 33 : 26 AZS UW Warszawa
18:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
piątek, 30 listopad 2018
Orlen Wisła II Płock 29 : 28 KSSPR Końskie
19:30 | Orlen Arena, Pl. Celebry Papieskiej 1, Płock
niedziela, 25 listopad 2018
MKS Padwa Zamość 28 : 33 AZS AWF Biała Podlaska
16:00 | Hala OSiR, ul. Królowej Jadwigi 8, Zamość
SPR ROKiS Radzymin 34 : 28 Orlen Wisła II Płock
15:00 | Hala ROKiS, Al. Jana Pawła II 20, Radzymin
sobota, 24 listopad 2018
AZS UW Warszawa 23 : 32 SPR PWSZ Tarnów
19:00 | CSiR UW, ul. Banacha 2a, Warszawa
KS Uniwersytet Radom 23 : 30 KSSPR Końskie
18:00 | Hala UTH, ul. Chrobrego 29c, Radom
MTS Chrzanów 32 : 23 KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski
18:00 | Hala MOKSiR, ul. Kusocińskiego 2, Chrzanów
SRS Czuwaj Przemyśl 34 : 30 KPR Legionowo
18:00 | Hala POSiR, ul. Mickiewicza 30, Przemyśl
niedziela, 18 listopad 2018
KPR Legionowo 28 : 26 MTS Chrzanów
16:00 | Hala "Arena", ul. Chrobrego 50B, Legionowo
sobota, 17 listopad 2018
SPR PWSZ Tarnów 41 : 24 MKS Padwa Zamość
18:00 | Hala PWSZ, ul. Mickiewicza 8, Tarnów
AZS AWF Biała Podlaska 44 : 15 SPR ROKiS Radzymin
18:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 20 : 26 AZS UW Warszawa
17:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Świętokrzyska 11, Ostrowiec Świętokrzyski
KSSPR Końskie 31 : 32 SRS Czuwaj Przemyśl
16:00 | Hala sportowa, ul. Stoińskiego 3, Końskie
Orlen Wisła II Płock 19 : 18 KS Uniwersytet Radom
14:00 | Orlen Arena, Pl. Celebry Papieskiej 1, Płock
sobota, 10 listopad 2018
AZS UW Warszawa 29 : 37 KPR Legionowo
19:00 | CSiR UW, ul. Banacha 2a, Warszawa
MTS Chrzanów 31 : 26 KSSPR Końskie
18:00 | Hala MOKSiR, ul. Kusocińskiego 2, Chrzanów
MKS Padwa Zamość 29 : 21 KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski
18:00 | Hala OSiR, ul. Królowej Jadwigi 8, Zamość
SPR ROKiS Radzymin 30 : 32 SPR PWSZ Tarnów
18:00 | Hala ROKiS, Al. Jana Pawła II 20, Radzymin
AZS AWF Biała Podlaska 36 : 25 Orlen Wisła II Płock
18:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
SRS Czuwaj Przemyśl 33 : 24 KS Uniwersytet Radom
16:30 | Hala POSiR, ul. Mickiewicza 30, Przemyśl
niedziela, 4 listopad 2018
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 33 : 30 SPR ROKiS Radzymin
17:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Świętokrzyska 11, Ostrowiec Świętokrzyski
KPR Legionowo 25 : 26 MKS Padwa Zamość
16:00 | Hala "Arena", ul. Chrobrego 50B, Legionowo
sobota, 3 listopad 2018
Orlen Wisła II Płock 31 : 36 SRS Czuwaj Przemyśl
20:30 | Orlen Arena, Pl. Celebry Papieskiej 1, Płock
AZS UW Warszawa 26 : 34 KSSPR Końskie
19:00 | CSiR UW, ul. Banacha 2a, Warszawa
KS Uniwersytet Radom 21 : 29 MTS Chrzanów
18:00 | Hala UTH, ul. Chrobrego 29c, Radom
SPR PWSZ Tarnów 35 : 31 AZS AWF Biała Podlaska
16:00 | Hala PWSZ, ul. Mickiewicza 8, Tarnów
środa, 24 październik 2018
KSSPR Końskie 36 : 28 MKS Padwa Zamość
19:00 | Hala sportowa, ul. Stoińskiego 3, Końskie
sobota, 20 październik 2018
AZS UW Warszawa 27 : 25 KS Uniwersytet Radom
19:00 | CSiR UW, ul. Banacha 2a, Warszawa
MTS Chrzanów 31 : 37 SRS Czuwaj Przemyśl
18:00 | Hala MOKSiR, ul. Kusocińskiego 2, Chrzanów
AZS AWF Biała Podlaska 31 : 25 KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski
18:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
SPR ROKiS Radzymin 26 : 28 KPR Legionowo
18:00 | Hala ROKiS, Al. Jana Pawła II 20, Radzymin
SPR PWSZ Tarnów 40 : 32 Orlen Wisła II Płock
16:00 | Hala PWSZ, ul. Mickiewicza 8, Tarnów
sobota, 13 październik 2018
SRS Czuwaj Przemyśl 32 : 19 AZS UW Warszawa
18:00 | Hala POSiR, ul. Mickiewicza 30, Przemyśl
KSSPR Końskie 35 : 27 SPR ROKiS Radzymin
18:00 | Hala sportowa, ul. Stoińskiego 3, Końskie
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 31 : 41 SPR PWSZ Tarnów
17:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Świętokrzyska 11, Ostrowiec Świętokrzyski
Orlen Wisła II Płock 32 : 30 MTS Chrzanów
15:00 | Orlen Arena, Pl. Celebry Papieskiej 1, Płock
KS Uniwersytet Radom 21 : 23 MKS Padwa Zamość
15:00 | Hala UTH, ul. Chrobrego 29c, Radom
sobota, 6 październik 2018
AZS UW Warszawa 26 : 28 MTS Chrzanów
19:00 | CSiR UW, ul. Banacha 2a, Warszawa
AZS AWF Biała Podlaska 28 : 27 KSSPR Końskie
18:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
MKS Padwa Zamość 27 : 28 SRS Czuwaj Przemyśl
18:00 | Hala OSiR, ul. Królowej Jadwigi 8, Zamość
SPR ROKiS Radzymin 24 : 28 KS Uniwersytet Radom
18:00 | Hala ROKiS, Al. Jana Pawła II 20, Radzymin
SPR PWSZ Tarnów 31 : 27 KPR Legionowo
18:00 | Hala PWSZ, ul. Mickiewicza 8, Tarnów
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 29 : 27 Orlen Wisła II Płock
17:30 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Świętokrzyska 11, Ostrowiec Świętokrzyski
niedziela, 30 wrzesień 2018
KPR Legionowo 32 : 23 KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski
16:00 | Hala "Arena", ul. Chrobrego 50B, Legionowo
sobota, 29 wrzesień 2018
KS Uniwersytet Radom 23 : 24 AZS AWF Biała Podlaska
18:00 | Hala UTH, ul. Chrobrego 29c, Radom
KSSPR Końskie 32 : 30 SPR PWSZ Tarnów
18:00 | Hala sportowa, ul. Stoińskiego 3, Końskie
MTS Chrzanów 37 : 30 MKS Padwa Zamość
18:00 | Hala MOKSiR, ul. Kusocińskiego 2, Chrzanów
SRS Czuwaj Przemyśl 37 : 17 SPR ROKiS Radzymin
18:00 | Hala POSiR, ul. Mickiewicza 30, Przemyśl
piątek, 28 wrzesień 2018
AZS UW Warszawa 26 : 20 Orlen Wisła II Płock
19:00 | CSiR UW, ul. Banacha 2a, Warszawa
niedziela, 23 wrzesień 2018
Orlen Wisła II Płock 27 : 24 KPR Legionowo
14:00 | Orlen Arena, Pl. Celebry Papieskiej 1, Płock
sobota, 22 wrzesień 2018
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 31 : 28 KSSPR Końskie
18:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Świętokrzyska 11, Ostrowiec Świętokrzyski
AZS AWF Biała Podlaska 42 : 34 SRS Czuwaj Przemyśl
18:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
SPR PWSZ Tarnów 32 : 21 KS Uniwersytet Radom
18:00 | Hala PWSZ, ul. Mickiewicza 8, Tarnów
MKS Padwa Zamość 29 : 27 AZS UW Warszawa
18:00 | Hala OSiR, ul. Królowej Jadwigi 8, Zamość
SPR ROKiS Radzymin 21 : 29 MTS Chrzanów
16:00 | Hala ROKiS, Al. Jana Pawła II 20, Radzymin